side-area-logo
separator-new

Luksusowe mieszkania w Warszawie

Połączenie nowej technologii ze zdrowym trybem życia.

Ideą Art Deco – Apartamenty na Woli jest połączenie nowoczesnej technologii ze zdrowym trybem życia. W tym celu zaprojektowano zielony ogród na dachu oraz kompleksowo wyposażoną siłownie z salą fitness do wyłącznego użytku mieszkańców. Inteligentne i interaktywne apartamenty działają w systemie Smart Home, który umożliwia indywidualne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem i zabezpieczeniami za pomocą urządzeń mobilnych. Ultraszybki internet „Fiber to the Home” (1 GB/S) jest doprowadzony do każdego apartamentu za pomocą światłowodu. Wstęp do budynku chroni system kontroli wejścia – kamery i monitoring oraz czytniki linii papilarnych.

Siłownia z salą fitness

Aktywność fizyczna to najlepsza inwestycja w zdrowie i świetne samopoczucie, jednak w wypełnionym po brzegi kalendarzu trudno znaleźć czas na ćwiczenia.

Wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców zaprojektowaliśmy nowocześnie wyposażoną siłownię z salą fitness przeznaczoną wyłącznie do użytku lokatorów.

W dostępnej 24h/dobę siłowni można w komfortowych warunkach zadbać o swoją kondycję.

Smart Home

Marzy Ci się apartament, którym będziesz mógł zarządzać za pomocą kilku kliknięć, bez względu na to gdzie jesteś? Sterować ogrzewaniem i oświetleniem, zdalnie zaprogramować sprzęty elektroniczne?

Dla mieszkańców Art Deco Apartamenty na Woli to standard wyposażenia każdego mieszkania. Inteligentny system pozwala na powiązanie poszczególnych funkcji w scenariusze dostosowane do aktualnych potrzeb i stylu życia. Dzięki zintegrowaniu instalacji można zmniejszyć koszty zużycia energii cieplnej nawet 30 %, a energii elektrycznej o 23 %. Można zawsze mieć swój dom przy sobie. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz zarządzasz swoim apartamentem za pośrednictwem telefonu, tabletu lub komputera.

Wnętrza w stylu Art Déco

Wysokiej jakości szlachetne materiały wykończeniowe oraz design w stylu art déco wyróżniają unikalną bryłę budynku oraz wnętrza.

Dekoracyjna mozaika, granitowa posadzka, recepcja typu concierge, oraz spektakularne żyrandole podkreślają elegancki charakter lobby. Stylowe i delikatne oświetlenie LED nadaje wnętrzu charakteru i przytulności.

Inspirowane stylem art deco z Chicago motywy architektoniczne mają swoje odzwierciedlenie nie tylko w Lobby ale również na klatkach schodowych, korytarzach i holach.

Ultraszybki internet

W Art Deco – Apartamenty na Woli zastosowana została nowoczesna technologia przyszłości.

Super szybki Internet “FIBER TO THE HOME” jest doprowadzony bezpośrednio do każdego apartamentu za pomocą światłowodu. To jedna z najnowocześniejszych technologii teleinformacyjnych, którą wyróżnia przede wszystkim niezawodność i zawrotna prędkość przesyłu – 1GB/S.

Doprowadzone prosto do apartamentów najszybsze na rynku łącze multimedialne przekłada się bezpośrednio na wyższy komfort korzystania z multimediów przez Internet.

Zielony ogród na dachu

Jedną z największych atrakcji Art Deco – Apartamenty na Woli jest zielony ogród na dachu, z którego mogą korzystać wszyscy mieszkańcy. Rozciągający się z ogrodu panoramiczny widok na centrum miasta jest spektakularny zwłaszcza po zachodzie słońca. Leżaki oraz tarasowe meble wypoczynkowe tworzą miejsca wypoczynku w gronie rodziny i przyjaciół.

System kontroli wejścia

Dbając na równi o wygodę, komfort użytkowania jak i bezpieczeństwo mieszkańców, a także idąc z postępem technologii w Art Deco – Apartamenty na Woli zastosowaliśmy nowoczesne wejścia na teren osiedla przez czytniki linii papilarnych.

Zapracowani docenią ten system za ułatwienie życia, a miłośnicy technologii pokochają to rozwiązanie niczym z filmu z Jamsem Bondem. Oczywiście dla tradycjonalistów przewidzieliśmy piloty oraz indywidualne kody.

phone-icon

+48 22 540 7 540
Kontakt

phone-icon

+48 22 540 7 540
Kontakt